AGİT ULUSLARARASI TAŞIMACILIK

Şirket Profili

AGİT ULUSLARARASI TAŞIMACILIK olarak nakliyat firmaları içinde kalite ve müşteri odaklı taşımacılığı ilke edinmiş olan firmamız,bu amaçla yola çıkarak nakliyat hizmeti verdiği her gün çıtasını bir üst basamağa taşımıştır. Karayolu taşıması başta olmak üzere nakliye hizmeti verdiği tüm alanlarda uzmanlaşan firmamız, bu noktaya gelirken siz değerli müşterilerin istek ve görüşleri bu konuda önemli bir mihenk taşı olmuştur. Kaliteli, ekonomik ve sizler için değerli olan her şeyin bizim içinde değerli olduğuna inanarak, yükünüzü siz rahatınıza bakarken güven içinde koşulsuz müşteri memnuniyetine dayalı nakliyat ile hizmetinizdeyiz.

Neden BİZ?

Kolaylık ve pratiklik ile çalışan ve titiz bir çalışma sonunda, müşteri memnuniyeti için en yüksek standartlarda hizmet sunmaktayız. Kurumsallık ve profesyonellik, firmamızın vazgeçilmez öğeleridir. Firmamız uluslararası taşımacılık alanında kapsamlı hizmetler vermektedir. Uluslararası bağlantıları, deneyimli personeli ile tüm ticari, operasyonlar ve hukuki konuları göz önünde bulundurarak en uygun çözüm önerilerini sunmaktayız. Müşteri taleplerinin en etkin biçimde karşılanabilmesi için birlikte proje çalışmaları yürütmekte ve ihtiyaç analizleri sonrasında taleplerin çözümüne yön vermekteyiz. Ayrıca en uygun fiyat politikası içinde hizmet sunmaktayız.

HEDEFİMİZ

" AGİT NAKLİYAT'' ailesi olarak bize göstermiş olduğunuz güveni boşa çıkarmadan bu hizmetleri firmamız bünyesinde birleştirerek sizlere alternatif hizmet ve fiyat oluşturmayı ve komple bir hizmet sunmayı amaçladık." AGİT NAKLİYAT olarak amacımız, müşteri odaklılık, sıfır hata, hızlı ve etkin çözüm üretebilme, sürekli değişen ve gelişen teknolojiye uyum sağlayarak, siz değerli dostlarımızın beklentilerini karşılamanın da ötesine geçip, faaliyet alanımız ne olursa olsun, sunmaya çalıştığımız kaliteli hizmetimizi "AGİT NAKLİYAT" olarak markalaştırmaktır.

İŞ YÜKÜMÜZ

  • Lowbet 80%
  • Frigofirik 50%
  • Tenteli Römork 60%
  • Mega Treyler 90%